Teamindeling

Seizoen 2023-2024  

Heren 1 Heren 2 CM-jeugd (<15)
Team: ZVS H1 Team: ZVS H2 Team: ZZ&PC De Devel/Poseidon '56/ZVS CM*1
Regio West 2e Klasse Regio West 4e Klasse Regio West 2e Klasse A
(RW.H2A) (RW.H4D) (RW.CM2A)
(FOTO VOLGT) (FOTO VOLGT) (FOTO VOLGT)
     
Bas Bogaert Casper de Jong Evi van der Graaf
Daan de Zeeuw David Smilde Roos Hartman
Dennis Brobbel Fabian Visser  
Patrick van Haarlem Gerard Goud  
Renzo van Boven Gijs van der Beek  
Rob van der Bijl Iwan Visser  
Wessel Boersma Marcus Dekker  
  Michael Pagels  
  Quint van den Boogaard  
  Sjoerd van Oudheusden  
  Stan Jongenotter  
  Stef van der Bijl  
  Sybren Both  
  Xander van den Boogaard  
  Youri Both  
     
Aanvoerder: Aanvoerder: Aanvoerder:
Wessel Boersma Gerard Goud -
     
Coach: Coach: Coach:
Robert van Son Bas Bogaert (thuis) -
  Rob van der Bijl (uit)  
     
Trainer: Trainer: Trainer:
Peter Mes (donderdag) Peter Mes (donderdag) René Pagels (dinsdag)
René Pagels (dinsdag) René Pagels (dinsdag) wisselend (donderdag)
     
     
     
D-jeugd (<13) E-jeugd (<11) F-jeugd (<9 + beginnend)
Team: ZZ&PC De Devel/ZVS DG1 Team: Poseidon '56/ZVS EG1 Team: -
Regio West 2e Klasse D Regio West 2e Klasse C Regio West
(RW.DG2D) (RW.EG2C) (-)
(FOTO VOLGT) (FOTO VOLGT) (FOTO VOLGT)
     
Tim Blinde Jens Hartman Gianino Stolk
  Luciano Stolk Sem Hartman
Samuel Vermaas  
     
Aanvoerder: Aanvoerder: Aanvoerder:
- - -
     
Coach: Coach: Coach:
- - -
     
Trainer: Trainer: Trainer:
Casper de Jong (donderdag) Casper de Jong (donderdag) Casper de Jong (donderdag)
Harry Queré (dinsdag) Harry Queré (dinsdag)  Harry Queré (dinsdag)
Lilian van de Peerle Lilian van de Peerle Lilian van de Peerle
Xander v/d Boogaard (donderdag)  Xander v/d Boogaard (donderdag)  Xander v/d Boogaard (donderdag)
     
     
     
Overige    
Team: -    
(-)    
(-)    
(-)    
     
Harmen Sliep    
Lilian van de Peerle    
Martijn Stolk    
Robert van Son    
Stefan Kuhlmann    
     
Aanvoerder:    
-    
     
Coach:    
-    
     
Trainer:    
Peter Mes (donderdag)    
René Pagels (dinsdag)    
     
     
Evi van der Graaf en Roos Hartman spelen in het meisjesteam ZZ&PC De Devel/Poseidon '56/ZVS CM*1 (Zwijndrecht).
     
Olivia van Bijsterveld speelt in het gecombineerde jongens- en meisjesteam ZZ&PC De Devel/ZVS DG1 (Zwijndrecht).
     
Luciano Stolk en Samuel Vermaas spelen in het gecombineerde jongens- en meisjesteam Poseidon '56/ZVS EG1 (Ridderkerk).