Wedstrijdkalender

Hieronder staat het overzicht van alle wedstrijden van het seizoen die nog gespeeld moeten worden. ZVS speelt haar thuiswedstrijden in zwembad De Wellen te 's-Gravendeel.

Bij de kolom 'vertrek' staat hoe laat je voor een wedstrijd aanwezig moet zijn (of gaat vertrekken) bij het zwembad in 's-Gravendeel. Tevens zijn voor de jeugdteams ook de namen vermeld van de ouders die moeten rijden.

In geval van wijzigingen zal dit in de laatste kolom worden weergegeven en wordt een ieder hier bijtijds over geïnformeerd via de e-mail.

Klik hier om alle wedstrijden te zien, in plaats van alleen de nog te spelen wedstrijden.

DatumVertrekAanvangThuis teamUit teamZwembadPlaatsOpmerking
14-09-2019---17:05Wiekslag CJ1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ*1Sportcentrum BlokweerAlblasserdam
17:1517:45ZVS H2BZC H5De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS/Numansdorp DG*1ZPB H&L Productions DG3De Wellen's-Gravendeel
21-09-201917:1517:45ZVS H1ZPB H&L Productions H6De Wellen's-Gravendeel
28-09-201913:2514:25Wiekslag DG1ZVS/Numansdorp DG*1Sportcentrum BlokweerAlblasserdam
---17:00ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ*1ZVVS CJ1De Hoge DevelZwijndrecht
16:4517:50Z&PC Rotterdam H6ZVS H1Sportfondsenbad R'dam-NoordRotterdam
19:4520:40ZPB H&L Productions H7ZVS H2Inge de Bruijn ZwembadBarendrecht
05-10-2019---15:30De Linge/PCG (SG) CJ1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ*1BerenschotLeerdam
17:1517:45ZVS/Numansdorp DG*1Poseidon'56 DG1De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS H2Poseidon'56 H4De Wellen's-Gravendeel
18:4519:15ZVS H1Widex GZC Donk H6De Wellen's-Gravendeel
12-10-2019---15:55ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1WSG NieMo (SG) CJ1De Hoge DevelZwijndrecht
15:0016:05SVH DG1ZVS/Numansdorp DG*1De WilgenringRotterdam
15:4516:45WSG NieMo (SG) H3ZVS H1PolderbadNieuwerkerk aan den IJssel
13-10-201915:0515:50MNC Dordrecht H10ZVS H2SportboulevardDordrecht
Let op: Zondag
02-11-201917:1517:45ZVS/Numansdorp DG*1ZVVS DG2De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS H2Wiekslag H6De Wellen's-Gravendeel
18:4519:15ZVS H1ZVVS H4De Wellen's-Gravendeel
09-11-201913:0514:00DWF H2ZVS H2De LockhorstSliedrecht
10-11-201919:3520:20MNC Dordrecht H7ZVS H1SportboulevardDordrecht
Let op: Zondag
16-11-201917:1517:45ZVS H1De Linge/PCG (SG) H4De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS/Numansdorp DG*1MNC Dordrecht DG3De Wellen's-Gravendeel
23-11-2019---15:00SVH CJ2ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ*1De WilgenringRotterdam
17:1517:45ZVS H2SCOM/Zeehond/Duck (SG) H4De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS/Numansdorp DG*1SCOM/Zeehond/Duck (SG) DG1De Wellen's-Gravendeel
30-11-2019---16:00SCOM/Zeehond/Duck (SG) CJ1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ*1De RozenburchtRozenburg
17:1517:45ZVS H1Westland H2De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS H2BZ&PC H8De Wellen's-Gravendeel
07-12-201913:0014:00De Kempvis DG2ZVS/Numansdorp DG*1RivièrabadSpijkenisse
15:1516:15De Kempvis H7ZVS H2RivièrabadSpijkenisse
---17:15ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ*1ZPS CJ1De Hoge DevelZwijndrecht
19:4520:45De Kempvis H4ZVS H1RivièrabadDordrecht
14-12-201911:0512:00ZPB H&L Productions DG3ZVS/Numansdorp DG*1Inge de Bruijn ZwembadBarendrecht
---17:40ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ*1Wiekslag CJ1De Hoge DevelZwijndrecht
19:2020:15ZPB H&L Productions H6ZVS H1Inge de Bruijn ZwembadBarendrecht
19:3020:45BZC H5ZVS H2De HofsteeBergambacht
04-01-202013:3014:0016e Oliebollentoernooi ZVS (jeugd t/m 13 jaar en ouders)~ een waterpolofestijn waar IEDEREEN aan mee kan doen ~De Wellen's-Gravendeel
19:3020:0016e Oliebollentoernooi ZVS (vanaf 14 jaar)~ een waterpolofestijn waar IEDEREEN aan mee kan doen ~De Wellen's-Gravendeel
11-01-2020---15:40ZVVS CJ1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ*1De KulkVlaardingen
16:3017:00ZVS/Numansdorp DG*1Wiekslag DG1De Wellen's-Gravendeel
17:1517:45ZVS H2ZPB H&L Productions H7De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS H1Z&PC Rotterdam H6De Wellen's-Gravendeel
18-01-2020---16:15ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ*1ZPB H&L Productions CJ3De Hoge DevelZwijndrecht
15:5016:55Z&PC Rotterdam H9ZVS H2Sportfondsenbad R'dam-NoordRotterdam
18:1519:30ZPS H1ZVS H1De HofsteeBergambacht
25-01-202015:3016:30Poseidon'56 DG1ZVS/Numansdorp DG*1De FakkelRidderkerk
---16:40ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ*1De Linge/PCG (SG) CJ1De Hoge DevelZwijndrecht
15:4516:50Widex GZC Donk H6ZVS H1GroenhovenbadGouda
19:1520:15Poseidon'56 H4ZVS H2De FakkelRidderkerk
01-02-2020---16:00WSG NieMo (SG) CJ1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ*1PolderbadNieuwerkerk aan den IJssel
16:3017:00ZVS/Numansdorp DG*1SVH DG1De Wellen's-Gravendeel
17:1517:45ZVS H2MNC Dordrecht H10De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS H1WSG NieMo (SG) H3De Wellen's-Gravendeel
08-02-202013:5515:00SCOM/Zeehond/Duck (SG) DG1ZVS/Numansdorp DG*1De RozenburchtRozenburg
---16:00ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ*1SVH CJ2De Hoge DevelZwijndrecht
18:0519:10SCOM/Zeehond/Duck (SG) H4ZVS H2De RozenburchtRozenburg
15-02-2020---17:30ZPB H&L Productions CJ3ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ*1Inge de Bruijn ZwembadBarendrecht
17:1517:45ZVS H1ZPS H1De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS H2Z&PC Rotterdam H9De Wellen's-Gravendeel
07-03-202017:1517:45ZVS H1MNC Dordrecht H7De Wellen's-Gravendeel
17:4518:30ZVS H2DWF H2De Wellen's-Gravendeel
14-03-202013:3514:40ZVVS DG2ZVS/Numansdorp DG*1De KulkVlaardingen
17:1518:15Wiekslag H6ZVS H2Sportcentrum BlokweerAlblasserdam
18:5019:55ZVVS H4ZVS H1De KulkVlaardingen
21-03-202013:4514:30MNC Dordrecht DG3ZVS/Numansdorp DG*1SportboulevardDordrecht
17:0018:15De Linge/PCG (SG) H4ZVS H1BerenschotLeerdam
04-04-202015:3516:45BZ&PC H8ZVS H2De KuilBodegraven
---17:45ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ*1SCOM/Zeehond/Duck (SG) CJ1De Hoge DevelZwijndrecht
18:1519:45Westland H2ZVS H1Maesemunde's-Gravenzande
18-04-202016:3017:00ZVS/Numansdorp DG*1De Kempvis DG2De Wellen's-Gravendeel
---17:15ZPS CJ1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ*1De HofsteeBergambacht
17:1517:45ZVS H2De Kempvis H7De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS H1De Kempvis H4De Wellen's-Gravendeel