Wedstrijdkalender

Hieronder staat het overzicht van alle wedstrijden van het seizoen die nog gespeeld moeten worden. ZVS speelt haar thuiswedstrijden in zwembad De Wellen te 's-Gravendeel.

Bij de kolom 'vertrek' staat hoe laat je voor een wedstrijd aanwezig moet zijn (of gaat vertrekken) bij het zwembad in 's-Gravendeel. Tevens zijn voor de jeugdteams ook de namen vermeld van de ouders die moeten rijden.

In geval van wijzigingen zal dit in de laatste kolom worden weergegeven en wordt een ieder hier bijtijds over geïnformeerd via de e-mail.

Klik hier om alle wedstrijden te zien, in plaats van alleen de nog te spelen wedstrijden.

DatumVertrekAanvangThuis teamUit teamZwembadPlaatsOpmerking
03-10-2020---16:50Z&PC Rotterdam BJ1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1Sportfondsenbad R'dam-NoordRotterdam
---17:30ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Z&PC De Gouwe CM1De Hoge DevelZwijndrecht
17:3018:00ZVS EG1MNC Dordrecht EG2De Wellen's-Gravendeel
18:1518:45ZVS H2WZC (SG) H6De Wellen's-Gravendeel
19:0019:30ZVS H1De Linge/PCG (SG) H4De Wellen's-Gravendeel
17-10-2020---15:30ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1ZPB H&L Productions BJ2De Hoge DevelZwijndrecht
---16:15ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Z&PC De Gouwe CM1De Hoge DevelZwijndrecht
24-10-2020---15:45MNC Dordrecht BJ2ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1SportboulevardDordrecht
17:1517:45ZVS H1Z&PC Rotterdam H5De Wellen's-Gravendeel
---18:15WZK CM*1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1SterrenbadWassenaar
18:0018:30ZVS H2ZVVS H5De Wellen's-Gravendeel
31-10-202013:3014:35SVH EG4ZVS EG1Sportcentrum de WilgenringRotterdam
Rijden:
---14:45ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1ZVVS BJ1De Hoge DevelZwijndrecht
---16:15ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1AZC/OZV/BZ&PC CM1De Hoge DevelZwijndrecht
17:4518:30ZZ&PC De Devel H3ZVS H2De Hoge DevelZwijndrecht
Rijden:
07-11-2020---14:30Katwijk CM*1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1AquamarKatwijk ZH
16:3017:00ZVS EG1MNC Dordrecht EG4De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS H2ZPB H&L Productions H7De Wellen's-Gravendeel
18:4519:15ZVS H1Zwemvereniging Westland H2De Wellen's-Gravendeel
14-11-202013:2514:30SCOMZeehondDuck (SG) EG2ZVS EG1Zwembad HoogvlietHoogvliet
Rijden:
---16:15ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1WIDEX GZC DONK CM1De Hoge DevelZwijndrecht
---17:00ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1ZPS BJ1De Hoge DevelZwijndrecht
16:4017:45SCOMZeehondDuck (SG) H3ZVS H2De RozenburchtRozenburg (ZH)
Rijden:
17:2018:25SVH H5ZVS H1Sportcentrum de WilgenringRotterdam
Rijden:
21-11-2020---16:15ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1ZVL-1886 Tetteroo CM2De Hoge DevelZwijndrecht
---17:00ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1De Linge/PCG/de Meer BJ1De Hoge DevelZwijndrecht
16:3017:00ZVS EG1SVH EG2De Wellen's-Gravendeel
17:1517:45ZVS H2WIDEX GZC DONK H7De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS H1De Lansingh H2De Wellen's-Gravendeel
28-11-2020---14:25d'ELFT BJ1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1KerkpolderDelft
13:5015:05BZC EG1ZVS EG1De HofsteeBergambacht
Rijden:
17:3018:45BZC H3ZVS H1De HofsteeBergambacht
Rijden:
---18:45Waterpolo Residentie (SG) CM1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1ZuiderparkbadDen Haag
29-11-202014:1015:15Z&PC Rotterdam H7ZVS H2Sportfondsenbad R'dam-NoordRotterdam
Let op: Zondag / Rijden:
12-12-202012:3513:30ZPB H&L Productions EG3ZVS EG1Inge de Bruijn ZwembadBarendrecht
Rijden:
---14:50ZVVS/Westland/Delft CM*1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1KerkpolderDelft
14:3015:30Wiekslag H4ZVS H2Sportcentrum BlokweerAlblasserdam
Rijden:
---16:05SVH BJ2ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1Sportcentrum de WilgenringRotterdam
15:1016:05ZPB H&L Productions H6ZVS H1Inge de Bruijn ZwembadBarendrecht
Rijden:
02-01-2021---14:0017e Oliebollentoernooi ZVS [vervallen](jeugd t/m 13 jaar en ouders)De Wellen's-Gravendeel
gaat niet door i.v.m. coronavirus
---20:0017e Oliebollentoernooi ZVS [vervallen](vanaf 14 jaar)De Wellen's-Gravendeel
gaat niet door i.v.m. coronavirus
09-01-2021---16:30ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1BZC/de Lansingh BJ1De Hoge DevelZwijndrecht
16:3017:00ZVS EG1De Kempvis EG2De Wellen's-Gravendeel
---17:15ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Z&PC Rotterdam/SVH CM 1De Hoge DevelZwijndrecht
17:1517:45ZVS H2d'ELFT H6De Wellen's-Gravendeel
16-01-202112:3013:15MNC Dordrecht EG2ZVS EG1SportboulevardDordrecht
Rijden:
---16:15ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1Z&PC Rotterdam BJ1De Hoge DevelZwijndrecht
---17:00ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Wiekslag CM1De Hoge DevelZwijndrecht
17:1518:15De Linge/PCG (SG) H4ZVS H1CaribabadGorinchem
Rijden:
19:3020:45WZC (SG) H6ZVS H2De VeurZoetermeer
Rijden:
23-01-2021---15:40ZPB H&L Productions BJ2ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1Inge de Bruijn ZwembadBarendrecht
---18:00Z&PC De Gouwe CM1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1De SniepWaddinxveen
30-01-202114:5516:00Z&PC Rotterdam H5ZVS H1Sportfondsenbad R'dam-NoordRotterdam
Rijden:
---16:45ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1MNC Dordrecht BJ2De Hoge DevelZwijndrecht
15:5517:00ZVVS H5ZVS H2De KulkVlaardingen
Rijden:
---17:30ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1WZK CM*1De Hoge DevelZwijndrecht
06-02-2021---15:35AZC/OZV/BZ&PC CM1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1AquaRijnAlphen aan den Rijn
17:1517:45ZVS H2ZZ&PC De Devel H3De Wellen's-Gravendeel
---18:25ZVVS BJ1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1De KulkVlaardingen
18:0018:30ZVS EG1SVH EG4De Wellen's-Gravendeel
13-02-202113:4014:35ZPB H&L Productions H7ZVS H2Inge de Bruijn ZwembadBarendrecht
Rijden:
---17:30ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Katwijk CM*1De Hoge DevelZwijndrecht
19:3521:05Zwemvereniging Westland H2ZVS H1Maesemunde's-Gravenzande
Rijden:
14-02-202113:1514:00MNC Dordrecht EG4ZVS EG1SportboulevardDordrecht
Let op: Zondag / Rijden:
06-03-2021---15:15WIDEX GZC DONK CM1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1GroenhovenbadGouda
---16:35ZPS BJ1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1De HofsteeBergambacht
16:3017:00ZVS EG1SCOMZeehondDuck (SG) EG2De Wellen's-Gravendeel
17:1517:45ZVS H2SCOMZeehondDuck (SG) H3De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS H1SVH H5De Wellen's-Gravendeel
13-03-202112:5013:55SVH EG2ZVS EG1Sportcentrum de WilgenringRotterdam
Rijden:
14:5516:00WIDEX GZC DONK H7ZVS H2GroenhovenbadGouda
Rijden:
---17:30De Linge/PCG/de Meer BJ1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1BerenschotLeerdam
---17:45ZVL-1886 Tetteroo CM2ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Vijf MeibadLeiden
18:3019:30De Lansingh H2ZVS H1De LansinghKrimpen a/d IJssel
Rijden:
20-03-2021---16:15ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1d'Elft BJ1De Hoge DevelZwijndrecht
---17:00ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Waterpolo Residentie (SG) CM1De Hoge DevelZwijndrecht
16:3017:00ZVS EG1BZC EG1De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS H1BZC H3De Wellen's-Gravendeel
18:4519:15ZVS H2Z&PC Rotterdam H7De Wellen's-Gravendeel
27-03-2021---15:30ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1SCOMZeehondDuck (SG) BJ1De Hoge DevelZwijndrecht
---17:00ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1De Kempvis CM1De Hoge DevelZwijndrecht
16:3017:00ZVS EG1ZVVS EG1De Wellen's-Gravendeel
18:0018:30ZVS H2ZPV Barracuda H5De Wellen's-Gravendeel
18:4519:15ZVS H1Poseidon'56 H2De Wellen's-Gravendeel
10-04-202113:4014:45ZVVS EG1ZVS EG1De KulkVlaardingen
Rijden:
---17:20De Kempvis CM1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1RivièrabadSpijkenisse
---19:30SCOMZeehondDuck (SG) BJ1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1De RozenburchtRozenburg (ZH)
18:4519:45ZPV Barracuda H5ZVS H2PolderbadNieuwerkerk a/d IJssel
Rijden:
20:1521:15Poseidon'56 H2ZVS H1De FakkelRidderkerk
Rijden:
17-04-2021---16:30ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1SVH BJ2De Hoge DevelZwijndrecht
---18:00ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1ZVVS/Westland/Delft CM*1De Hoge DevelZwijndrecht
17:3018:00ZVS EG1ZPB H&L Productions EG3De Wellen's-Gravendeel
18:1518:45ZVS H2Wiekslag H4De Wellen's-Gravendeel
19:0019:30ZVS H1ZPB H&L Productions H6De Wellen's-Gravendeel
24-04-202113:3014:30De Kempvis EG2ZVS EG1RivièrabadSpijkenisse
Rijden:
15:3516:45d'ELFT H6ZVS H2KerkpolderDelft
Rijden:
---16:50Z&PC Rotterdam/SVH CM 1ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1Sportcentrum de WilgenringRotterdam
---17:00BZC/de Lansingh BJ1ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon BJ1De LansinghKrimpen a/d IJssel