Jumbo Ballenactie 2021

Jumbo Ballenactie 2021
In samenwerking met Jumbo van der Hoek uit 's-Gravendeel doen we van 16 juni 2021 t/m 13 juli 2021 mee aan een speciale online ballenactie. Met deze actie willen we ballen inzamelen voor onze vereniging. Help je mee? De aanschaf van nieuwe ballen is altijd een hele uitgave. Helemaal nu onze club de afgelopen tijd flink wat inkomsten is misgelopen door alle coronamaatregelen. Daarom komen we in actie!

Iedereen die ZVS een warm hart toedraagt kan meedoen. Via de speciale actiepagina kun je een bal doneren aan onze club. Zo willen we er samen voor zorgen dat het balletje gewoon kan blijven rollen bij ZVS.

Doneer een bal
Klik op de link of onderstaande afbeelding om een bal te doneren. De tarieven zijn op de actiepagina terug te vinden.

Handig om te weten
# zvs.nu/ballenactie (deze pagina met algemene informatie)
# ballenactie.nl/zvs (actiepagina)

Actie doorsturen
Ken je iemand anders die zou kunnen helpen? Stuur de afbeelding en/of link gerust door en deel het op social media. De afbeelding kun je hier downloaden en opslaan.

Klik op de onderstaande afbeelding om naar de actiepagina te gaan.